Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
W związku z koniecznością maksymalnego ograniczenia kontaktów bezpośrednich między ludźmi informujemy, iż wszelkie kontakty rodziców z placówką będą odbywały się jedynie drogą telefoniczną i elektroniczną (poprzez dziennik elektroniczny). W celu indywidualnego spotkania i jego celowości proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie.
Karty zapisu dziecka do szkoły (karty rekrutacyjne) proszę zostawiać na portierni szkoły przez okienko.
Po weryfikacji dokumentu pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem telefonicznie
w przypadku konieczności uzupełnienia dokumentu lub wprowadzenia poprawek.
W przypadku BRAKU ZWROTNEJ INFORMACJI telefonicznej proszę uważać złożony wniosek za prawidłowy.

Anna Krasowska