ZWIASTUNY 2021

napis

statuetka

Informacja dotycząca organizacji Gliwickiej Gali Młodych Talentów 2021

1. GGMT ZWIASTUNY 2021 odbędzie się w Teatrze Miejskim w Gliwicach w dniu 23 czerwca 2021 roku o godzinie 18.00.
  2. Ze względu na pandemię, uroczystość wręczania statuetek i dyplomów odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  3. Do udziału w gali zapraszamy tylko uczniów i nauczycieli oraz dyrektorów szkół.
  4. W przypadku zespołów (chórów) zostanie zaproszony tylko reprezentant grupy.
  5. Biletem wstępu będzie zaproszenie, które zostanie dostarczone do szkół lub do skrytki w UM.
  6. Nauczycieli zobowiązujemy do pełnienia opieki nad swoimi uczniami.

ORGANIZACJA GALI

1. W dniu gali nie będzie tradycyjnych prób występów ani próby ustawienia na scenie.
  2. Goście (dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie) zajmują wyznaczone miejsce na widowni. Miejsca będą opisane.
  3. Po odbiór statuetek uczniowie zostaną wywołani z widowni i zaproszeni na scenę.
  4. Nauczyciele i dyrektorzy także będą zapraszani na scenę z widowni.
  5. W tym roku gala ogranicza się do wręczenia przez Prezydenta Miasta Gliwice statuetek i dyplomów.
  6. Występy artystyczne oraz wystawa prac plastycznych zostaną zastąpione animacją filmową z wykorzystaniem przesłanych zdjęć.

XV Gliwicka Gala Młodych Talentów ZWIASTUNY 2021