Pozostaw ślad, dotknij przyszłości

kapsula

Kapsuła czasu jest zwykłym, metalowym pojemnikiem, który zapewnia umieszczonym w nim przedmiotom i dokumentom bezpieczne przetrwanie przez wiele lat. Zwykle jest wmurowywana w fundamenty budowli. Ponieważ w tym roku szkolnym do naszej szkoły zostanie uroczyście wprowadzony sztandar, chcemy upamiętnić to wydarzenie zakopaniem kapsuły czasu.

Mamy dla was niezwykłe zadanie. Zapraszamy do udziału w konkursie „Kapsuła czasu”.
Oto jedno zadanie do wykonania:
Zaproponuj jeden przedmiot, który warto włożyć do kapsuły czasu.
Wyobraź sobie, że w przyszłości zostanie odkryty i wzbudzi zachwyt, stanie się znakiem minionego czasu.
W kapsule można umieścić konkretny przedmiot lub zapisane słowo charakterystyczne dla naszego czasu.
Nagrodą w konkursie jest umieszczenie danego przedmiotu w kapsule i podanie nazwiska osoby, która zaproponowała daną rzecz. Wasza tożsamość przetrwa wieki!
Zgłoszenia propozycji tego, co może znaleźć się w kapsule przyjmowane będą do 20 marca poprzez formularz (głosowanie tylko dla osób zalogowanych na szkolnej platformie Office 365):