A- A A+

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

wyprawka

Tornister:
lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
Piórnik:
pióro, dwa ołówki HB lub B, gumka biała, temperówka z pojemnikiem na wiórki, kredki ołówkowe (najlepiej grube lub trójboczne), nożyczki, klej w sztyfcie, linijka z zaznaczonym zerem, zapasowy nabój do pióra (tak wyposażony piórnik dziecko przynosi do szkoły codziennie).
Zeszyty:
zeszyt 32 kart. w kratkę
3 zeszyty 16 kart. w kratkę
zeszyty 32 kart. w trzy linie (w kolorowe linie czerwone i niebieskie)
Okładki na wszystkie zeszyty i książki OBOWIĄZKOWO!!!
Strój gimnastyczny:
biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, getry, spodnie dresowe
obuwie sportowe z antypoślizgową, biała podeszwa na przylepiec lub wiązane na sznurówki(wszystko w worku).
Strój galowy:
biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.
Materiały plastyczne:
bloki A4 i A3 rysunkowy: biały i kolorowy, techniczny: z białymi kartkami i kolorowymi. wycinanka zwykła i samoprzylepna bibuła 2szt. - wybrane kolory plastelina 8 kolorów farby plakatowe 12 kolorów + 3 pędzle różnej grubości, pojemnik na wodę (najlepiej specjalny z przykrywką), klej typu „Magik” + 2 kleje w sztyfcie, kredki świecowe, pastele, flamastry, taśma klejąca.
teczka A4 z gumką na dokumenty.
Pozostałe:
obuwie zmienne z jasną podeszwą, worek, liczydło, patyczki.
Bardzo prosimy, żeby wszystkie rzeczy Państwa Dziecka były podpisane.

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626