A- A A+

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

W pierwszym tygodniu października rozpoczęła się akcja wyborcza do Małego Samorządu Uczniowskiego. Spośród przedstawicieli trójek klasowych klas trzecich wyłoniono 6 kandydatów do dalszych zmagań. Mieli Oni możliwość prezentacji swoich pomysłów na plakatach wyborczych, które od kilku dni wiszą na naszej szkolnej gazetce. Podczas rundy wyborczej, we wszystkich oddziałach edukacji wczesnoszkolnej ciekawie opowiadali o sobie, swoich pasjach i zainteresowaniach oraz przedstawiali swój plan działania. Nadszedł w końcu czas na głosowanie. Każdy uczeń miał możliwość oddania jednego głosu na wybranego przez siebie kandydata. Głosowanie zostało zakończone – trwa zliczanie głosów i już w najbliższym czasie przedstawimy reprezentantów Małego Samorządu Uczniowskiego – przewodniczącego oraz dwóch zastępców.

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626