Działania w roku szkolnym 2019-2020

SKKT na Rajdzie Turystycznym "Choinka"

Piknik klas IV

3 października klasy czwarte uczestniczyły w pikniku na sportowo, który odbył się w Chudowie. Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań, między innymi rozwiązać test historyczno-przyrodniczy, zatańczyć, narysować zamek w Chudowie, ułożyć wierszyk o swojej klasie oraz zawody sportowe. Klasy dzielnie rywalizowały i wspaniale wykonały zadania. Po wytężonej pracy fizycznej i umysłowej uczniowie zwiedzili z przewodnikiem zamek i upiekli na ognisku kiełbaski.

Zlot Młodzieży – Toszek 2013
21.09.2019r. uczniowie klas szóstych naszej szkoły wybrali się na Zlot Młodzieży do Toszka organizowany przez PTTK w Gliwicach. Na Zlocie świetnie się bawiliśmy. Braliśmy udział w różnych konkurencjach sportowych: gra w piłkę nożną i dwa ognie, bule, rowerowy tor przeszkód, wyścigi rzędów. Nasza reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce w dwa ognie.
Mogliśmy też się popisać swoim talentem muzycznym i tanecznym. Było też ognisko, piekliśmy kiełbaski.
Bardzo dobrze się bawiliśmy i czekamy na kolejny wyjazd.