A- A A+

Działania w roku szkolnym 2021-2022

Wiosenna wyprawa

9 kwietnia - SKKT sobotnie wyjście na  ściankę i warsztaty judo

Sobotnia piesza wyprawa w okolice Żernicy z aktywną szkolną grupą SKKT.
Przeganiamy zimę, która nie odpuszcza, szukamy wiosny, która przebija się słońcem.

Las Dąbrowa Rezerwat Przyrody

Zimowa wyprawa SKKT -Rajd Choinka

Wycieczka – spacer po Gliwicach

2 października uczniowie wyruszyli na pierwszą wycieczkę w tym roku szkolnym Szkolnego Koła Turystyczno Krajoznawczego. Tym razem zwiedzili ciekawe punkty naszego miasta. Trasa prowadziła przez Cmentarz Hutniczy, Park Chrobrego, Politechnikę, Plac Krakowski, ruiny Teatru Victoria, budynek Domu Tekstylnego Weichmanna, Rynek z Ratuszem, Kościół Wszystkich Świętych, Bramę Raciborską i pomnik Adama Mickiewicza. Uczniowie poznali historię tych miejsc i wiele ciekawostek. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówce po Gliwicach.

 

Wycieczka po dawnych włościach rodu von Welczek w Łabędach

 

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626