A- A A+

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

20. Ogólnopolski Tydzień Bibliotek trwa w najlepsze. 8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek i z tej okazji życzymy wszystkim Pracownikom Bibliotek sukcesów, satysfakcji z pracy, ciekawych pomysłów i oczywiście regałów pełnych książek. Świętują bibliotekarze oraz czytelnicy. 8 i 9 maja klasy drugie odwiedziły gliwicką filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach. Uczniowie: zwiedzili placówkę, zetknęli się z nietypowymi książkami, wzięli udział w zajęciach z kodowania oraz obejrzeli ciekawe wystawy prac plastycznych. Dziękujemy za sympatyczne spotkanie propagujące czytelnictwo oraz miłość do książek, bo jak powiedziała Wisława Szymborska, „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626