Czy znamy się tylko z widzenia?

Uczniu, Rodzicu!
Zatrzymajcie się na chwilę ... i
"Czy znamy się tylko z widzenia?"
Zapraszamy do udziału w zabawie. Jest to innowacja pedagogiczna realizowana przez wszystkich nauczycieli języka polskiego od października do czerwca roku szkolnego 2020/2021.
Nauczyciele języka polskiego proponują poznanie lektur w sposób niecodzienny. Chcą, aby książka była wstępem do poznania kultury. Spotkanie z filmem, teatrem, malarstwem, muzyką ma dopełnić czytanie.
Powodzenia.

Innowacja pedagogiczna „Czy znamy się tylko z widzenia?”

„Książka jest tylko początkiem…”

Czytaj więcej: Czy znamy się tylko z widzenia?

Twoja twarz jest znajoma

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

Mamy przyjemność poinformować Was o wdrożeniu w naszej szkole innowacji pedagogicznej z historii „Twoja twarz jest znajoma”. W tym przypadku technika rozpoznawania twarzy posłuży do identyfikacji osób, które żyły setki lat temu.
Okazuje się, że przeszłość może dostarczyć wielu pozytywnych wzorców. Prawdziwi bohaterowie często niewiele mają wspólnego z naszymi wyobrażeniami o nich. Ważne jest jednak to, że pięknem i siłą emanuje ich wnętrze.
Nauczyciele historii mają nadzieję, że zaciekawi Was ich pomysł na to, jak w niecodzienny sposób poznać ważne postacie i zamierzchłe czasy, w których przyszło im żyć.
Rodziców zapraszamy do współpracy. Zachęcajcie swoje dzieci do historycznych poszukiwań.
Mamy nadzieję, że nas polubicie. Zapraszamy do zapoznania się z opisem innowacji i przygotowanymi zadaniami.

Czytaj więcej: Twoja twarz jest znajoma