Dzień Tolerancji

W ramach Kampanii "Razem raźniej" w naszej szkole odbył się "Dzień Tolerancji". W czasie zajęć uczniowie pogłębiali swoją wiedzę, lub poznawali czym jest tolerancja, oraz uczyli się szacunku i akceptacji do osób niepełnosprawnych, wrażliwości na odmienność, przezwyciężania uprzedzeń, przesądów. Podczas zajęć również wzmacniali pozytywne więzi, życzliwość oraz wyrozumiałość w zespołach klasowych. Uczniowie klas młodszych rozmawiali na temat: "Akceptuję siebie i innych", uczniowie klas starszych omawiali: "Wartość człowieka, tolerancja - ważne dla nas tematy". W trakcie prowadzonych zajęć panowała życzliwa i miła atmosfera.