ERASMUS - Akredytacja

W kwietniu 2021 roku z wielką radością przyjęliśmy informację o otrzymaniu przez naszą szkołę Akredytacji Programu Erasmus+ na lata 2021-2027. Przyznanie Akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością w ramach w programu Erasmus. Tym razem zaplanowaliśmy działania w zakresie szkolenia nauczycieli. Jesteśmy przekonani, że zmotywowana i wyszkolona kadra będzie w jeszcze atrakcyjniejszy sposób przekazywać wiedzę i umiejętności uczniom. Podczas mobilności szkoleniowych nauczyciele poznają nowe metody i formy pracy, które wdrożą do swojej codzienychnej pracy z dziećmi. Planujemy także bliższe poznanie kultury krajów, w których odbywać się będą szkolenia.

Program Erasmus+ daje ogromne możliwości rozwoju zarówno nauczycielom jak i młodzieży. Wierzymy, że nasz przykład zaciekawi uczniów, otworzy ich na świat, a może w przyszłości zainspiruje do udziału w programach Erasmus skierowanych do uczniów.

Harmonogram działań został zapisany w formie Planu Erasmusa.

Erasmus - plan pracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21
im. H. Sienkiewicza w Gliwicach