A- A A+

Spotkanie koordynatorów w Hiszpanii

W minionym tygodniu pani Karbownik i pani Bartuś uczestniczyły w spotkaniu koordynatorów projektu Erasmus + "Prostowanie krętych dróg do aktywnego obywatelstwa " w Piedras Blancas w Hiszpanii. Przez trzy dni nauczyciele z krajów partnerskich podsumowywali wszystkie działania, które miały miejsce w związku z realizacją projektu w ciągu ostatnich dwóch lat. Najważniejsza była jednak praca nad przygotowaniem Raportu Końcowego. Jest to dokument, który potwierdza zrealizowanie celów projektu, osiągnięcie planowanych rezultatów i właściwe wykorzystanie unijnych środków. Dzięki sprawnej pracy w małych grupach uczestnikom udało się uzupełnić raport i jeszcze znaleźć czas na wspólną kawę. Było to ostatnie spotkanie z tymi nauczycielami. Wspólne działania spowodowały że nawiązaliśmy bardzo pozytywne relacje i mamy nadzieję zostać w kontakcie po zakończeniu projektu. ❤ Erasmus +

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626