Podsumowanie projektu

W związku z zakończeniem realizacji projektu "Prostowanie krętych dróg do aktywnego obywatelstwa" w ramach programu Erasmus +, przedstawiamy Państwu efekt końcowy pracy nauczycieli zaangażowanych w jego realizację.
Przewodnik Metodyczny powstał w oparciu o metodykę omawianą podczas spoktań projektowych, a nauczyciele z Finlandii, Hiszpanii, Łotwy i Polski przygotowali konspekty lekcji umożlwiiające wprowadzanie wybranych tematów podczas zajęć.
Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności nauczycieli, do skorzystania z poniższych materiałów. Są one dostępne na terenie szkoły w wersji drukowanej.

Materiały do pobrania:

- Przewodnik Metodyczny