A- A A+

Projekt - SZTANDAR

Sztandar szkoły – wprowadzić!
Taka komenda już wkrótce będzie nam towarzyszyć w szkole podczas ważnych uroczystości. Dlaczego?
Przygotowujemy się do ceremoniału przyjęcia sztandaru. Sztandar jest symbolem Polski – Narodu, symbolem Małej Ojczyzny jaką jest szkoła i jej otoczenie.
Kilka słów historii.
Kiedy w 1902 roku szkoła została oddana do użytku, został również zaprojektowany sztandar. Jego projekt jest nam nieznany. Dlatego nasz sztandar został wykonany na podstawie projektu sporządzonego przez uczennicę naszej szkoły. Aby dobrze przygotować się do uroczystości, wykonamy szereg działań. Będą tu umieszczane Wasze prace, reportaże ze spotkań, fotoreportaże, wywiady, rajd i wszystkie te przedsięwzięcia, które pozwolą poznać historię szkoły i życie jej patrona. Śledźcie wpisy, podziwiajcie prace kolegów i bądźcie dumni ze swoich pomysłów.
Sztab do spraw sztandaru działa.

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626