A- A A+

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele,z radością informujemy, że zostaliśmy beneficjentem „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”. Otrzymaliśmy wsparcie w wysokości 15 tysięcy złotych na zakup książek oraz realizację działań promujących czytelnictwo.Wobec tego, prosimy o wskazanie tytułów, autorów bądź serie wydawnicze o jakie chcielibyście wzbogacić szkolny księgozbiór. Na Wasze propozycje czekamy do 11 czerwca 2023 roku. Link do ankiety: https://forms.gle/xUXey52TnDknZCcy6 Otrzymane sugestie będą podstawą do stworzenia listy książek przeznaczonych do zakupu w ramach programu. Będzie ona konsultowana z Radą Rodziców, Samorządem Uczniowskim, Miejską Biblioteką Publiczną oraz Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach/ Filią w Gliwicach.

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626