A- A A+

Pracownia kompetencji cyfrowych

Cyfrowe kompetencje są jednymi z kluczowych umiejętności współczesnego człowieka, które pomagają funkcjonować w świecie pełnym napływu informacji i zalewu faktów.

Dlatego tak ważnym jest, by nowoczesna szkoła umożliwiła swoim wychowankom kształtowanie umiejętności informatycznych. Szkoła Podstawowa z OI nr 21, idąc z duchem czasu, przystąpiła do konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” wraz z ponad 3000 innych szkół w Polsce. Z dumą możemy poinformować, iż zyskaliśmy tytuł laureatów.

plak 

W konkursie, ogłoszonym w czerwcu, brały udział szkoły w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie, rywalizując o mobilną pracownię komputerową dla swojej szkoły, musieli zrealizować wskazany kurs e-learningowy dotyczący bezpieczeństwa w sieci, a następnie przygotować pracę konkursową. Komisja konkursowa nagrodziła projekt kolorowanki wykonany przez naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy!

https://ose.gov.pl/pkc

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626