Kiermasz Świąteczny 2023

Podczas tegorocznego kiermaszu na stoiskach tradycyjnie pojawiły się słodkości: pierniki, serniki, babeczki, galeretki, jabłeczniki, orzechowce. Były też "konkrety": bigos, pierogi, krokiety czy pajda chleba ze smalcem.
Nie brakowało przepięknych ozdób wykonanych przez dzieci i ich rodziców. Można było kupić kartki świąteczne, stroiki, świeczniki, bombki.
Nastroje dopisywały, klimat świąteczny unosił się w powietrzu. Był czas na rozmowy, na wspólne śpiewanie kolęd, oglądanie występów młodych artystów.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, nauczycielom i uczniom oraz innym osobom za dokonywane zakupy, a przede wszystkim DZIĘKUJEMY tym, którzy włożyli mnóstwo wysiłku i serca w wykonanie przepięknych ozdób, dzięki którym mogliśmy poczuć magię nadchodzących świąt.