A- A A+

POZNAJ MOC ZAWODOWCA

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że w dniu 25 sierpnia br. ruszyła niezwykle wyjątkowa i ważna dla regionu kampania społeczna “Poznaj MOC Zawodowca!”, realizowana w ramach projektu „Śląskie. Zawodowcy”. Celem tego niezwykłego przedsięwzięcia jest promocja pozytywnego wizerunku szkolnictwa branżowego i technicznego w województwie śląskim.
Wszystkich tych dla których ważny jest rozwój Naszego regionu, a także wspieranie młodych ludzi w wyborze ich ścieżki edukacyjnej i zawodowej, zapraszamy do rozpowszechnienia informacji na temat tej kampanii społecznej, poprzez przekazanie informacji do grona pedagogicznego, uczniów i rodziców, a także udostępnienie informacji na Państwa portalach społecznościowych.
Facebook:
https://www.facebook.com/poznajMOCzawodowca
YouTube:
POZNAJ MOC ZAWODOWCA
Instagram:
poznaj_moc_zawodowca
WWW:
https://zawodowcy.slaskie.pl/
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w kampanii zapraszamy do kontaktu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod nr tel. (32) 77 40 412.
Dziękujemy za Państwa zaangażowanie!
Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Departament Europejskiego Funduszu Społecznego

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626