Konkurs "Back2School”

konk bZ radością informujemy, że pani Joanna Żyrek, nasza nauczycielka biologii, wygrała konkurs, zorganizowany przez sieć sklepów Drogeria Natura „Back2School”. Nagrodą w konkursie były zestawy antybakteryjne oraz dezynfekujące o łącznej wartości 4500 złotych. Pani Joanna swoją pomysłowością, kreatywnością i polotem opisała naszą szkołę, jako niezwykłe miejsce na ziemi, w którym pracują zaangażowani i wrażliwi pracownicy. Udowodniła w ten sposób, że to właśnie Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 zasługuje na wygraną. I choć wiemy, ile serca wkładamy w naszą pracę, wygrana w konkursie była dla nas bardzo miłą niespodzianką.
Bardzo dziękujemy Pani Joannie za tę niespodziankę. Dziękujemy za zaangażowanie i ciepłe słowa pod adresem nas wszystkich.