A- A A+

Dzień Bezpiecznego Internetu

Co roku w lutym włączamy się w obchody Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu, przygotowując w szkole różne akcje i przedsięwzięcia.

W 2022 r. DBI obchodzić będziemy 8 lutego pod hasłem
„DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU: DZIAŁAJMY RAZEM!”

dbi
Podczas obchodów DBI chcemy zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Chcemy szczególnie podkreślić potencjał internetu, który dzieci mogą wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki.

Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu

Prace uczniów - zapraszamy do galerii

DLA RODZICÓW

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat niebezpieczeństw czyhających na dzieci w internecie oraz tych, którzy chcieliby poznać skuteczne metody na wyeliminowanie zagrożeń, zapraszamy na polecane strony:

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626