A- A A+

Recykling - mój pomysł na życie

Ogłaszamy konkurs "Recykling - mój pomysł na życie".
Celem konkursu jest wykonanie przez uczestników dowolnej wielkości i kształtu przedmiotu stworzonego w 100 % z odpadów surowcowych, takich jak: plastikowe butelki, kartony, puszki, rolki po papierze, korki plastikowe czy inne odpady przeznaczone do recyklingu. Może to być na przykład: zabawka, pomoc dydaktyczna, biżuteria, lampka czy wazon.
Prace należy przynieść do 10 kwietnia do P. Ewy Piątek lub Marioli Targiel- Dobrzańskiej. Należy również wydrukować zdjęcie wykonanej pracy, ponieważ najlepsze wysłane zostaną na konkurs międzyszkolny organizowany przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich

recykling

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626