A- A A+

I MIEJSCE W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM KLASY 5C

Klasa 5c wraz z wychowawczynią Panią Moniką Rozpondek wzięli udział w ogólnopolskim konkursie pt.: „Warszawa z klasą – wycieczka z Marią” organizowanym przez Warszawską Organizację Turystyczną z siedzibą w Warszawie.
Konkurs był skierowany do uczniów klas IV – VII szkół podstawowych. Motywem przewodnim zadania było hasło: „Warszawa z klasą” i kontekst Marii Skłodowskiej Curie, która urodziła się w Warszawie oraz przypadającej na ten rok rocznicy 155lecia urodzin. Celem było rozbudzenie zainteresowania młodych odbiorców stolicą, w kontekście kultury, historii, sportu i zabawy. Uczniowie klasy 5c wykonali album w formie komiksu.
Jury konkursowe, po burzliwych naradach (przesłanych prac na konkurs było ponad 80), uznało pracę naszych dzieci za najlepszą. W wysokiej ocenie wzięto pod uwagę komiksową formę pracy, autorskie teksty i niezwykle staranne, oryginalne wykonanie. DZIĘKUJEMY!!! :-D
Wygraną w konkursie jest trzydniowa wycieczka do Warszawy oraz wystawa pokonkursowa w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie przy ul. Freta 16.
Jesteśmy z Was bardzo dumni! I GRATULUJEMY tak ogromnego wyróżnienia!
Pod poniższymi linkami możecie przeczytać więcej informacji o konkursie i wygranej Naszych Mistrzów
https://wot.waw.pl/project/wyniki-konkursu-warszawa-z-klasa-wycieczka-z-maria/
https://www.waszaturystyka.pl/wyniki-konkursu-warszawa-z-klasa-wycieczka-z-maria/
Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Facebook
‪#‎muzeummariiskłodowskiejcurie‬ – eksploruj | Facebook 

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626