A- A A+

ROWEROWY MAJ

rm2020W maju szkoła weźmie udział w ogólnopolskim projekcie pilotażowym “Rowerowy Maj”.
Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów i szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.
Zabawa będzie polegała na wzmocnieniu aktywności ruchowej wśród uczniów poprzez przyjazd do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach lub deskorolce. Każdy uczeń, który wyrazi chęć wzięcia udziału w akcji otrzyma specjalną legitymację.

Czytaj więcej - https://rowerowymaj.eu/#

benefity

 

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626