A- A A+

Dzień Ziemi 2022

W ostatnim czasie w związku z obchodami Światowego Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs- Odpady co można z nich wyczarować. W ramach konkursu uczniowie z materiałów przeznaczonych do recyklingu wykonywali wymyślony przez siebie przedmiot. Wszyscy wpadli na świetne pomysły- niżej zamieszczamy niektore z nich. Uczniowie w ramach konkursu zostali nagrodzeni oceną z biologii.
W klasach przeprowadzone zostaly zajęcia zwiazane z obchodami Światowego Dnia Ziemi czego pamiątka sa wykonane przez uczniow kosze do segregacji odpadów.
W dniu 4 maja na sali gimnastycznej odbyła się debata - Czy czlowiek ma wpływ na zmiany klimatyczne. Po wysłuchaniu argumentów przygotowanych przez uczennice z klas 8 słuchacze okreslili czy człowiek ma wpływ na wspomniane zmiany.

http://rodziceprzyszlosci.pl/polskainspiruje/

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626