Zajączek Wielkanocny

Najmilszą i najprzyjemniejszą aktywnością dziecięcą związaną z Wielkanocą jest Zajączek i zbieranie ukrytych jajeczek. Do naszej szkoły przykicał zajączek i zostawił co nieco dla dzieci z klas I-III. Nikt Go niestety nie widział, nie wiadomo kiedy podłożył każdej klasie list, porozkładał po szkolnych korytarzach kolorowe jajeczka i zaadresowane koperty. Jak się później okazało w kopertach były różne zadania do wykonania. Dzieci chętnie zabrały się do pracy, wspólnie udało im się podołać wszystkim zajączkowym wyzwaniom. Z gotowych rozwiązań każda klasa utworzyła kolorowy plakat. A po ciężkiej pracy każdy uczeń otrzymał słodką niespodziankę od Zajączka z Wielkanocnej Łąki. Zapraszamy do fotorelacji – zobaczcie jak się bawiliśmy :) Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu Nas odwiedzisz wspaniały Zajączku! :)