A- A A+

Dzień Postaci z Bajek

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie piątego listopada w rocznicę urodzin Walta Disneya. W naszej szkole uroczystość tę świętowaliśmy w poniedziałek 30 października. Tego dnia szkolny korytarz opanowały bajkowe i nie tylko bajkowe Osobowości.
Tego dnia uczniowie klas I-III spędzili miło dzień - prezentowali się w klasach przed swoimi kolegami, odgadywali zagadki, rozwiązywali łamigłówki, próbowali po muzyce odgadnąć z jakiej bajki ona pochodzi, kolorowali kolorowanki z postaciami bajkowymi.
Ponadto dzień ten był połączony z grami planszowymi - była zdrowa rywalizacja ale przede wszystkim świetna zabawa.
Efekty mówią same za siebie! Podziwiajcie :)

 

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626