Mikołajki

Jak co roku tak i w tym dzieci w naszej szkole odwiedził św. Mikołaj. Na ten dzień czekali wszyscy, jednak szczególnie najwięcej emocji i radości sprawiła ta wizyta najmłodszym. Nie ma chyba bowiem większej radości niż mikołajkowy prezent wręczony właśnie przez sympatycznego jegomościa z białą brodą. Rada Rodziców postarała się o drobne upominki dla każdego ucznia, a nawet grzeczni nauczyciele mogli liczyć na małe co nie co. Dzieci przygotowały się na ten dzień wyśmienicie, byli pięknie poubierani, a niektórzy nawet zrobili piękne rysunki oraz mieli również prezent dla samego Mikołaja. Były przytulasy, wspólne zdjęcia i ogromna radość.