Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece

28 kwietnia odbył się szkolny Konkurs Wiedzy o Książce i Bibliotece. Wzięło w nim udział 10 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 26 pytań.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali: pani Karolina Huk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, pan Aleksander Jodko z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach im. Józefa Lompy w Katowicach oraz pani Karolina Korczewska (nauczyciel bibliotekarz).
Uczniowie biorący udział w zmaganiach dostali pamiątkowe dyplomy, upominki od Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach oraz pozytywne oceny. Laureaci – Nataniel C. (kl. 7B; I miejsce), Filip Ż. (kl. 7A; II miejsce), Wiktoria M. (kl. 6A; III miejsce) – otrzymali ponadto nagrody rzeczowe. Gratulujemy zwycięzcom, a przedstawicielom bibliotek dziękujemy za wsparcie przy organizacji wydarzenia.