„Miejsca pamięci narodowej w Gliwicach”

W listopadzie uczniowie klasy 3a brali udział w projekcie klasowym „Miejsca pamięci narodowej w Gliwicach". Podzieleni na cztery grupy uczniowie przygotowali i prezentowali wiadomości o tych miejscach, zaplanowali trasę wycieczki, przygotowali mapę, zaprojektowali i wydrukowali znaczek upamiętniający miejsca pamięci narodowej, a także układali i rozwiązywali zadania matematyczne związane z przygotowaną mapą. Finałem projektu była wycieczka do Gliwic i spacer z mapą w ręku. Oczywiście wszystkie odwiedzone miejsca zostały sfotografowane przez uczniów ich własnymi aparatami oraz sprzętem z Laboratorium Przyszłości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.