Podróżując poznajemy świat

Międzyprzedmiotowy projekt "Podróżując poznajemy świat". logoW tym roku zwiedzamy Europę.
Uczniowie mają okazję poznać państwa, stolice, hymny,ciekawe miejsca i tradycje naszego kontynentu.
Na matematyce zestawiamy dane liczbowe, obliczamy koszty podróży, na przyrodzie zachwycamy się pięknem i różnorodnością krajobrazów, które możemy przedstawić w formie artystycznej na plastyce. Poznajemy muzykę i ulubione sporty poszczególnych krajów. Możemy się też świetnie bawić na zabawie karnawałowej przebierając w elementy lub stroje kojarzone z wylosowanymi państwami.
Zabawa, rywalizacja, rozwiązywanie quizów ma na celu kształtowanie właściwych postaw, umiejętności pracy zespołowej oraz poszerzenie wiedzy i doskonalenie umiejętności nabytych na różnych przedmiotach.

I etap konkursu - wyniki

II etap konkursu - wyniki