SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

12 kwietnia członkowie kadry pedagogicznej wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach edukacyjnych, związanych z realizacją projektu „Ucz się i podaj dalej”. W poświątecznych nastrojach i ukrytą potrzebą spalania kalorii świetnie radzili sobie z wszelkimi zadaniami ruchowymi. Mieli także możliwość sprawdzenia swoich możliwości w różnorodnych technikach jogi, nie tylko oddechowych. Zadania na refleks niejednego zbiły z tropu, a aplikacje informatyczne zaskoczyły różnorodnością. Wszytko po to, by choć na chwilę na nowo odkryć w sobie dziecka żar……a potem umiejętnie stosować poznane techniki i metody w pracy ze swoimi podopiecznymi.
Podobny bagaż humoru, dystansu do siebie, ale także i metodycznej wiedzy 19 czerwca otrzymali nauczyciele z zaprzyjaźnionej placówki. Oni również będą mogli podzielić się ze swoimi współpracownikami pozytywną dawką energii, a potem zastosować poznane sposoby pracy wśród swoich uczniów.
Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymali przykładowe konspekty zajęć oraz propozycje zabaw z uczniami.
Czas wprowadzać je w rytmie wiosennych dni!!!