Szalony Tydzień "Dzień na opak"

"Dzień noszenia ubrań na lewą stronę " - takie motto przewodnie przyświecało dzisiaj naszej społeczności szkolnej. Stroje były niecodzienne i zaskakujące. Nie zabrakło ubrań założonych tyłem do przodu lub na lewą stronę. Po szkole wędrowały osoby ubrane w bluzy, spodnie, koszulki z widocznymi szwami i zszyciami. Dobrze, że tylko ubrania i skarpetki wywinęli na drugą stronę a nie obuwie – to byłoby ciekawie! :) Wszystko zależało od ich poczucia humoru i wyobraźni. Dzięki takim dniom widać kreatywność wśród dzieci, chęć do czegoś niestandardowego od czasu do czasu. Wszystkim pomysłowym gratulujemy kreatywności i dobrej zabawy :)