Zamek w Toszku - Bal Karnawałowy

22 i 24 stycznia 2024 r. uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do Centrum Kultury „Zamek w Toszku", gdzie wzięli udział w zabawie karnawałowej. Na ten radosny dzień uczniowie czekali z niecierpliwością już od wielu dni :) Podczas balu dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach i znakomicie bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki. Wszyscy uczestniczyli w konkursach i zabawach integracyjnych, a także w warsztatach plastycznych, gdzie efektem końcowym były kolorowe maski karnawałowe. Na zakończenie wysłuchali legend związanych z historią zamku. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Była również okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć i zakupu pamiątek. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiechy nie znikały z twarzy, dzieci w doskonałych nastrojach wróciły do swoich domów. Bez wątpienia - bal w toszeckim zamku dostarczył dzieciom wielu wrażeń i radości.