A- A A+

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Pop It"

Czy możliwe jest połączenie dobrej zabawy z nauką? Oczywiście!
Dzisiaj do klas I a i II a zawitała nietypowa przesyłka, a były to „Pop It'y w podróży". Wielkie było zaskoczenie wśród dzieci, gdy dowiedziały się, że zamiast standardowych książek i zeszytów, do nauki wykorzystamy popularny dziecięcy gadżet. Ćwiczyliśmy dzięki nim: sprawne dodawanie i odejmowanie, utrwalaliśmy kształt liter, analizę głoskową wyrazów, układanie zdań, spostrzegawczość, pamięć, koncentrację uwagi, były nawet ćwiczenia fizyczne i wiele innych.. Przy tym wszystkim nawet nie zauważyliśmy, że się uczymy, ponieważ ŚWIETNIE SIĘ BAWILIŚMY!
Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE EDUKACJNYM „Pop It w edukacji. Pop It'y w podróży."
Wysyłamy pop it,y w dalszą podróż
#popitwedukacji

 

aktywna-tablica-2-150x150   logo  logo gios  szkolawchmurze microsoft logotype-1536x626