Dzień Sportu - klasy trzecie

Dzień Sportu klas III
W dniu dzisiejszym, klasy trzecie obchodziły Dzień Sportu. Głównym celem było zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej, wspólna integracja oraz kształtowanie zachowań prozdrowotnych. Na początek rozgrzewka – najważniejsza część każdego treningu i aktywności fizycznej. Kolejno przygotowanie się do konkurencji i podział na drużyny – rywalizowała między sobą klasa 3a, 3b i 3c. Uczniowie mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną w różnych konkurencjach: „hokej", „sadzenie ziemniaków", bieg z przeszkodami, „ubieranie koszulki" czy chusta animacyjna Klanza. Współzawodnictwo drużynowe na torach wyścigowych było bardzo widoczne, ale nie zabrakło też rywalizacji w konkurencji sprawdzającej wiedzę na temat wychowania fizycznego.
Wszyscy byli wygrani, każdy zasłużył na wielkie brawa!
Na koniec przewodniczący poczęstowali swoje klasy słodkościami.
Doceniamy Waszą bojową postawę i radość. Zachęcamy Was do codziennej aktywności fizycznej!